Kilka słów o...

czyli to co mnie zaciekawiło, zaintrygowało, poruszyło, to wobec czego nie przejdę obojętnie...

internet

 • piątek, 07 czerwca 2013
  • Zarabianie pieniędzy za czytanie reklam czyli Ermail

   Pewnego dnia podczas przeglądania popularnego serwisu społecznościowego jakim jest facebook natknąłem się na post mojej znajomej. Post przyciągnął moją uwagę, ponieważ zawierał baner, na którym widniał napis 20 złotych za rejestrację. Z wielkim zainteresowaniem kliknąłem owy link. Po chwili zostałem przeniesiony na stronę www.ermail.pl Zaciekawiony zacząłem zwiedzać portal i przystąpiłem do rejestracji. Chciałem sprawdzić czy chwytliwe hasło jest prawdziwe. Okazało się, ze tak. Za rejestrację na moim koncie pojawiła się obiecana kwota 20 zł. Portal ten oferuje zarabianie pieniędzy za czytanie reklam. Brzmi kusząco, ale czy serwis naprawdę wypłaca pieniądze? Tego nie jestem w stanie stwierdzić. Postanowiłem przetestować ten cały system, wtedy okaże się czy posiadanie konta na ermailu i poświęcenie czasu na korzystanie serwisu ma jakikolwiek sens. 

   Czym jest ermail?

   eRmail = Chciany e-mail reklamowy

   Ermail to bezpłatna usługa, która umożliwi Ci zarabianie pieniędzy na tym to do tej pory robiłeś za darmo czyli na czytaniu reklam. Serwis oferuje zarabianie pieniędzy za "czytanie" reklam.

   Jak się odbywa owe czytanie reklam?

   Użytkownik wcale nie musi czytać reklam wystarczy kliknąć w link potwierdzający przeczytanie oferty. Po kliknięciu otrzymujemy obiecaną złotówkę za "przeczytaną" reklamę.

   Czy są jakieś haczyki, podejrzenia?

   Wielkich podejrzeń, czy oszustw podczas testowania serwisu nie zauważyłem. Choć zauważyłem malutki haczyk. Uzbierane za czytanie reklam pieniądze możemy wypłacić dopiero wtedy gdy uzbieramy określoną kwotę, którą jest 200 zł. Sama szata graficzna strony może wydać się nieco podejrzana. Każdy kto ma trochę obycia w języku html może stworzyć podobną stronę. Portal chwali się wielką liczbą zarejestrowanych użytkowników. Natomiast o liczbie użytkowników, którzy otrzymali pieniądze serwis się nie pochwalił. To może wzbudzać podejrzenie czy portal rzeczywiście wypłaca pieniądze. 

   Czas pokażę ile w tym jest prawdy.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   macko512
   Czas publikacji:
   piątek, 07 czerwca 2013 11:58

Archiwum

Kategorie

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa